Heb je zin om mee te gaan naar het mooie Spanje met zijn rijke verleden en vele historische schatten? Boek dan snel via de onderstaande link deze 8 daagse NRV-groepsreis, waarbij op dit moment nog veel kamers voor singles beschikbaar zijn. Op de NRV-website vind je meer informatie over deze reis. 

Madrid, Salamanca & Toledo - Groepsreizen Spanje - NRV

Het is een reis vol architectonische hoogtepunten, een rijk historisch verleden, statige pleinen met gezellige terrasjes en heerlijke typische Spaanse sferen!

We gaan op ontdekkingsreis door de middeleeuwse stad Toledo, wandelen over de stadsmuren van Ávila en ontdekken de ‘gouden stad’ Salamanca met Plaza Mayor = een van de mooiste pleinen van Spanje.

In Segovia zien we het Romeinse aquaduct en in El Escorial bezoeken we het zeer bijzondere & indrukwekkende kloosterpaleis van koning Filips II  (zie ook de informatie hieronder.)

We sluiten deze boeiende reis af in de bruisende hoofdstad Madrid!

Achtergrondinformatie El Escorial (is echt een bezoek waard volgens kenners...)

Escorial - Wikipedia

Het Escorial (in het Nederlands ook Escoriaal of Escuriaal) (1563-1584) is een immens gebouwencomplex, gebouwd in opdracht van koning Filips II van Spanje. Het is een paleis, een abdij en een koninklijk mausoleum in één geworden.

Het complex is gelegen bij de stad San Lorenzo de El Escorial, ongeveer 45 kilometer ten noordwesten van Madrid. Sinds 1984 staat het complex op de Werelderfgoedlijst van UNESCO.

Het Escorial is een vierhoekig complex van 206 meter op 161 meter, op een eenzaam bergachtig terrein.  Het complex is 13 hectare groot met meer dan 16 binnenpleinen, 16 kilometer gangen en 86 trapzalen, 4000 kamers, 1200 deuren en 2675 ramen. De muren zijn uit graniet uit de Sierra de Guadarrama opgetrokken.. Door de relatief korte bouwtijd kent het complex een grote eenheid van stijl.

Kerk en mausoleum

Filips II liet het Escorial bouwen als laatste rustplaats voor zijn vader Karel V, tevens als plek waar hij zich kon terugtrekken en in gemeenschap van geestelijken gebed voor zijn eeuwige rust kon beoefenen. Achter het plein der koningen (Patio de los Reyes) ligt de kerk met een imposante koepel, die geïnspireerd is op de Sint-Pietersbasiliek in Vaticaanstad. De kerk is versierd met fresco's van Luca Giordano en bevat schilderijen van ZurbaránTitiaanEl Greco en Velázquez. Het Christusbeeld in wit marmer is van Benvenuto Cellini.[2]

In de crypte onder het altaar bevinden zich de 26 graven van de Spaanse vorsten en hun eega’s, met uitzondering van enkelen. 

Reis is inclusief: retourvluchten, luchthavenbelastingen en brandstofheffing, handbagage, rondreis per comfortabele touringcar met airconditioning,  Nederlandssprekende reisleider van dag 1 t/m dag 8; Nederlandssprekende lokale gidsen in Toledo, Ávila, Salamanca, El Escorial en Madrid, verblijf in goed verzorgde middenklasse hotels, iedere dag ontbijt, bezoek aan Madrid, inclusief het Koninklijk Paleis (!), wandeling over de stadsmuren in Ávila, stadsbezoek aan Salamanca, Segovia, Toledo en El Escorial, lokale gidsen, audiosysteem voor 8 dagen en entreegelden inbegrepen (ter waarde van €120 p.p.)

Exclusief: ruimbagage, kaartjes voor het OV/taxi op dag 6 en 7 ( ca. €17), optionele excursies, overige maaltijden, fooien, calamiteitenfonds: € 2,50 per boeking,  reserveringskosten: € 40 per boeking, SGR bijdrage: € 5 per persoon

We vliegen met KLM vanaf Amsterdam naar Madrid in 2,5 uur tijd. 

 
 
Stuur me een e-mail als iemand een reactie plaatst –

Na je inschrijving bij Activiteitenclub Klub Aktivo kun je hier een reactie plaatsen.

Schrijf je in bij Activiteitenclub Klub Aktivo

Klub Aktivo

Activiteitenclub Stichting Klub Aktivo organiseert activiteiten voor alleenstaanden en alleengaanden in de leeftijd van ongeveer 40 tot 70 jaar. Vrijwel ieder weekend diverse activiteiten voor alleenstaanden door heel Nederland. Je ontmoet andere singles van je eigen leeftijd. De club bestaat geheel uit vrijwilligers.

Je bent alleengaand als je zonder partner meedoet met de activiteiten. Je hoeft dus niet per sé single te zijn om mee te doen.

Alle activiteiten worden voor en door de deelnemers georganiseerd. Je komt soms op plaatsen waar je nog nooit geweest bent en er zijn bovendien activiteiten die je misschien in je eentje niet zo snel zult doen. We zijn geen datingclub en de sfeer is ongedwongen.

Schrijf je in en doe mee. 90 dagen voor € 9,95 of 360 dagen voor € 29.
 

Wie is online

 

Einddatum:

 
Geolocation Partner: LocationIQ

Reservelijst sms 🔔

Ontvang een sms bericht als er een plaats vrijkomt bij een activiteit waar je op de reservelijst staat. Alleen de eerste drie aanmelders op de reservelijst ontvangen een sms.  

Reservelijst

  Hoe werkt de reservelijst? 
Lees meer ...

Activiteiten snel vol

De activiteiten zitten snel vol met mensen die hun plek veilig willen stellen. We zien dat enkele dagen van tevoren er vaak toch weer plekken vrijkomen. Als je op de reservelijst staat, dan krijg je een mailtje als er een plek vrijkomt. 

Aanmelden

  Klik op een activiteit voor meer details en om je op te geven.

Abonneren

  Klik onderaan de lijst van komende activiteiten op 'abonneren' om een e-mail te ontvangen bij een nieuwe activiteit.
 

 

 

Bij Activiteitenclub Klub Aktivo kun je meedoen aan activiteiten voor alleenstaanden (singles) en alleengaanden. Je hoeft niet per sé single te zijn om mee te doen. Je bent alleengaand als je zonder partner meedoet met de activiteiten. Als je wilt, kun je zelf activiteiten organiseren in Noord-Holland, Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant, Limburg, Utrecht, Gelderland, Overijssel, Flevoland, Groningen, Friesland en Drenthe.