Ga je op 3 oktober 2026 mee bowlen en daarna steengrillen in Hilversum?

Let op: Maximum aantal tickets: 40. Alleen toegang met een ticket van de Ticketshop. Lees verder voor meer info. Aanmelden op de website is geen garantie voor een ticket. Er zijn inmiddels al meer dan 20 tickets verkocht.

Optioneel: vooraf met Marijke een bezoek brengen aan het Museum Beeld en Geluid in Hilversum of met Lidy een mooie wandeling van 10 km maken in de omgeving van Hilversum. Deze extra activiteiten staan afzonderlijk op de website. Opgave hiervoor via een privébericht aan Marijke of Lidy.

Het is tijd voor een gezellige middag en avond vol fun, competitie en natuurlijk strikes! Daarom organiseren we een superleuk bowlinguitje en jij mag niet ontbreken. Of je nu altijd strikes gooit of vooral komt voor de gezelligheid – iedereen is welkom!

Verwacht een ontspannen sfeer, veel gelach en een gezonde dosis strijd. Tussendoor is er natuurlijk tijd voor een drankje en gezellig bijkletsen.

Waarom je mee wilt:
• Gezellig samenzijn
• Leuk voor iedereen, ervaring niet nodig
• Kans om je mede-clubgenoten van een andere kant te zien
• Een middag vol plezier en goede vibes
• Een smakelijk en gezond diner
• Een paar echte bowlingschoenen staan voor je klaar
• 5 consumptiebonnen voor drankjes inclusief

Ingrediënten van de steengrill zijn een keuze uit:
• 6 soorten vlees
• 4 sauzen
• 2 salades
• Vruchten
• Champignons
• Ui
• Paprika
• Frites
• Stokbrood
• Kruidenboter

Wil je liever vegetarisch of heb je andere dieetwensen, geef dat dan uiterlijk 23 september 2026 door via info@aktivo.nl en vermeld het bij de aankoop van je ticket.

Wanneer: zaterdag 3 oktober 2026, van 15.00 tot 19.00 uur. Banen open om 15.30 uur.
Wat: bowlen en steengrillen, inclusief 5 consumptiebonnen.
Waar: Bowling & Partycentrum Hilversum, Noordse Bosje 25, Hilversum.
Kosten: € 25 (tot 3 september 2026, daarna € 30).
Ticketshop: www.ticketkantoor.nl/shop/clubfeest2026
Ticketcode: 3A2B4C

Introducees zijn niet toegestaan.

Laat snel weten of je erbij bent door je aan te melden en een ticket te kopen via de Ticketshop. Gooi samen met ons een middag vol strikes en gezelligheid en daarna is er een smakelijk diner.

Stuur me een e-mail als iemand een reactie plaatst –

Na je inschrijving bij Activiteitenclub Klub Aktivo kun je hier een reactie plaatsen.

Schrijf je in bij Activiteitenclub Klub Aktivo

Reacties

  •  Heel leuk, maar valt helaas net tijdens Leids Ontzet (2 en 3 oktober). 

    • Dan kun je nog een hele dag Leids Ontzet vieren en de andere dag naar het clubfeest gaan :)

    • 2 oktober is alleen de avond, het grootse feest der feesten is op 3 oktober en niet te missen. Volgende keer beter dan maar. smile

Deze reactie is verwijderd.

Klub Aktivo

Activiteitenclub Stichting Klub Aktivo organiseert activiteiten voor alleenstaanden en alleengaanden in de leeftijd van ongeveer 40 tot 70 jaar. Vrijwel ieder weekend diverse activiteiten voor alleenstaanden door heel Nederland. Je ontmoet andere singles van je eigen leeftijd. De club bestaat geheel uit vrijwilligers.

Je bent alleengaand als je zonder partner meedoet met de activiteiten. Je hoeft dus niet per sé single te zijn om mee te doen.

Alle activiteiten worden voor en door de deelnemers georganiseerd. Je komt soms op plaatsen waar je nog nooit geweest bent en er zijn bovendien activiteiten die je misschien in je eentje niet zo snel zult doen. We zijn geen datingclub en de sfeer is ongedwongen.

Schrijf je in en doe mee. 90 dagen voor € 9,95 of 360 dagen voor € 29.
 

Wie is online

 

Einddatum:

 
Geolocation Partner: LocationIQ

Reservelijst sms 🔔

Ontvang een sms bericht als er een plaats vrijkomt bij een activiteit waar je op de reservelijst staat. Alleen de eerste drie aanmelders op de reservelijst ontvangen een sms.  

Reservelijst

  Hoe werkt de reservelijst? 
Lees meer ...

Activiteiten snel vol

De activiteiten zitten snel vol met mensen die hun plek veilig willen stellen. We zien dat enkele dagen van tevoren er vaak toch weer plekken vrijkomen. Als je op de reservelijst staat, dan krijg je een mailtje als er een plek vrijkomt. 

Aanmelden

  Klik op een activiteit voor meer details en om je op te geven.

Abonneren

  Klik onderaan de lijst van komende activiteiten op 'abonneren' om een e-mail te ontvangen bij een nieuwe activiteit.
 

 

 

Bij Activiteitenclub Klub Aktivo kun je meedoen aan activiteiten voor alleenstaanden (singles) en alleengaanden. Je hoeft niet per sé single te zijn om mee te doen. Je bent alleengaand als je zonder partner meedoet met de activiteiten. Als je wilt, kun je zelf activiteiten organiseren in Noord-Holland, Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant, Limburg, Utrecht, Gelderland, Overijssel, Flevoland, Groningen, Friesland en Drenthe.