Vanaf het station van Heino wandelen we eerst naar het centrum voor horeca. Daarna voert de wandeling ons over een aantal landgoederen in de omgeving van het dorp. We passeren onder andere de Vlaminckhorst, Het Reelaer, de Velner en 't Rosendael. Elk landgoed heeft zijn eigen karakter. Er zijn bospaadjes, oude eiken- en beukenlanen, akkers en weilanden. Ook de huizen verschillen. Van boerenerf tot shabby landhuis en een prachtig gerestaureerd kasteel, het Nijenhuis, waarin Museum de Fundatie gevestigd is. Hier gaan wij ook naar binnen om de expositie te bewonderen en tevens om een volgende horeca stop te houden. 

Tenslotte wandelen we verder door het Raalterwoold, met bloemrijke graslanden en een nieuw aangeplant klimaatbos, naar Heino waar we in het centrum nog af kunnen sluiten bij een horecagelegenheid. Van hieruit is het dan nog een paar kilometer naar het station.   

 

Horeca: in het centrum van Heino, waarschijnlijk even van de route af en in het museumgedeelte van de Fundatie.

 
Stuur me een e-mail als iemand een reactie plaatst –

Na je inschrijving bij Activiteitenclub Klub Aktivo kun je hier een reactie plaatsen.

Schrijf je in bij Activiteitenclub Klub Aktivo

Klub Aktivo

Activiteitenclub Stichting Klub Aktivo organiseert activiteiten voor alleenstaanden en alleengaanden in de leeftijd van ongeveer 40 tot 70 jaar. Vrijwel ieder weekend diverse activiteiten voor alleenstaanden door heel Nederland. Je ontmoet andere singles van je eigen leeftijd. De club bestaat geheel uit vrijwilligers.

Je bent alleengaand als je zonder partner meedoet met de activiteiten. Je hoeft dus niet per sé single te zijn om mee te doen.

Alle activiteiten worden voor en door de deelnemers georganiseerd. Je komt soms op plaatsen waar je nog nooit geweest bent en er zijn bovendien activiteiten die je misschien in je eentje niet zo snel zult doen. We zijn geen datingclub en de sfeer is ongedwongen.

Schrijf je in en doe mee. 90 dagen voor € 9,95 of 360 dagen voor € 29.
 

Wie is online

 

Einddatum:

 
Geolocation Partner: LocationIQ

Reservelijst sms 🔔

Ontvang een sms bericht als er een plaats vrijkomt bij een activiteit waar je op de reservelijst staat. Alleen de eerste drie aanmelders op de reservelijst ontvangen een sms.  

Reservelijst

  Hoe werkt de reservelijst? 
Lees meer ...

Activiteiten snel vol

De activiteiten zitten snel vol met mensen die hun plek veilig willen stellen. We zien dat enkele dagen van tevoren er vaak toch weer plekken vrijkomen. Als je op de reservelijst staat, dan krijg je een mailtje als er een plek vrijkomt. 

Aanmelden

  Klik op een activiteit voor meer details en om je op te geven.

Abonneren

  Klik onderaan de lijst van komende activiteiten op 'abonneren' om een e-mail te ontvangen bij een nieuwe activiteit.
 

Bij Activiteitenclub Klub Aktivo kun je meedoen aan activiteiten voor alleenstaanden (singles) en alleengaanden. Je hoeft niet per sé single te zijn om mee te doen. Je bent alleengaand als je zonder partner meedoet met de activiteiten. Als je wilt, kun je zelf activiteiten organiseren in Noord-Holland, Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant, Limburg, Utrecht, Gelderland, Overijssel, Flevoland, Groningen, Friesland en Drenthe.