We verzamelen ons op het terras van restaurant De Klinker en nadat we koffie met een heerlijk stuk appeltaart genomen hebben lopen we naar de aanlegplaats van de Zonneveerboot.
Daar moeten we ruim voor 11.00 uur staan omdat de kans bestaat dat er te veel mensen op de boot staan te wachten en wij niet mee kunnen.
Er geld ,wie er het eerst komt die het eerst maalt.
De overvaart duurt ongeveer 45 minuten en de schipper vertelt veel over het mooie natura 2000 gebied. Er groeien daar mooie planten en er leven er bijzondere dieren.
Als we aan de overkant aangekomen zijn wil ik de wat langere route weer terug lopen.
We lopen dan via het meiepad en Nieuwkoop weer terug.Deze route is ongeveer 15 of 16 km. Maar dan moet het wel koel zomerweer zijn.
Mocht het warm weer zijn, loop ik de andere kant op en zijn we na ongeveer 8 km weer terug.
Zowel bij de lange route als bij de korte route komen we Horeca tegen waar ik gebruik van wil maken.
Uiteindelijk komen we weer bij restaurant De Klinker uit en kunnen we daar weer gezellig op het terras zitten.
Je kunt er zelfs nog wat eten voor een vriendelijk prijs.
Reacties