Vanaf station Gouda Goverwelle lopen we naar de Steinse Tiendweg, een grasdijkje met aan beide kanten een wetering. Het is alleen toegankelijk voor wandelaars. Stein is een buurtschap ten noorden van Haastrecht, tussen de Hollandse IJssel en de Reeuwijkse Plassen. Rond 1300 dook de naam Stein op, genoemd naar de heer Arnoud van Steyn. Eeuwenlang werd dit buurtschap de Heerlijkheid Steyn genoemd.
We maken een klein uitstapje naar Hekendorp, waar we bij uitspanning Goejanverwelle overheerlijke appeltaart eten met wat te drinken. Hekendorp is een lieflijk klein plaatsje.
Langs de Dubbele Wiericke lopen we richting de Reeuwijkse Plassen, langs de Prinsendijk en Oukoopse molen. Vervolgens nog een stukje van de Reeuwijkse Plassen. Hopelijk staat Opa Antonio er ook met zijn ijskar, waar we kunnen genieten van zijn lekkere Italiaans ijs.
Reacties
Hoi Ingrid, ik eet ook mee 🍻
Hoi Ingrid, na de wandeling eet ik graag mee🙂
Is er nog iemand die mee wil eten bij https://koeienenkaasaandeplas.nl/ ?
We komen er langs op het einde van de wandeling. Er is zowel vlees, vis als vegetarisch.
Ga je niet mee eten? Het is bijna 1 rechte weg naar station Gouda Goverwelle.
Reactie alleen als je mee wilt: hier bij de reacties of via whatsapp.
Hoi Ingrid,
Ja, ik wil wel mee eten.
tot zaterdag,
Paul
Hallo Ingrid,
Gaat graag mee eten.
gr,Wim