• zondag 31-05-2026 van 12:00 tot 17:00
  • Plaats: Schiedam
  • Laatste wijziging: 8 uur geleden

Weer zo'n leuke stadswandeling van de app Walk the City!

Statig Kralingen was zo mooi en er werd een verwijzing naar deze wandeling gemaakt. Dus..... wie gaat ermee? De afstand van de wandeling is 4,7 km. Vanaf metrostation is het 750 meter lopen naar het startpunt.

Via de app worden we geleid naar (voormalig) jeneverstokerijen en moutmolens, we komen langs de plek waar de stad haar naam aan dankt, kunstwerken en historische monumenten, bruggen en sluizen.

Onderweg zal ik de informatie uit de app voorlezen en/of via whatsapp naar je verzenden. Het gaat over polders en dijken, visserij en scheepswerven, kerken en kloosters, armoede en rijkdom, stadsrechten en vestingwerken en over de geschiedenis van jeneverstokerijen.

PS: De wandeling heet "Slenteren in Schiedam". Ik houd niet van echt slenteren. Dat doe ik dus ook niet. Natuurlijk wel voldoende tijd om stil te staan bij al dat moois.

Stuur me een e-mail als iemand een reactie plaatst –

Na je inschrijving bij Activiteitenclub Klub Aktivo kun je hier een reactie plaatsen.

Schrijf je in bij Activiteitenclub Klub Aktivo

Reacties

  • Dag Ingrid, is er tijdens deze prachtige wandeling ook een mogelijkheid om te lunchen?

    Zonnige groet, Saira 

    • Hoi, Ik maak altijd een horeca stop. Als je dan kort wilt lunchen, is dat wat mij betreft prima.

  • Jammer… Ik heb dat weekend concert. Hopelijk herhaal je het nog een keer?

    Groeten van Dieke.

    • Hoi Dieke, Mogelijk herhaal ik de stadswandelingen van Walk the City die ik voor Aktivo doe nog wel een keer. Ik heb nog geen idee wanneer dat zal zijn.

    • Zou ik leuk vinden!

Deze reactie is verwijderd.

Klub Aktivo

Activiteitenclub Stichting Klub Aktivo organiseert activiteiten voor alleenstaanden en alleengaanden in de leeftijd van ongeveer 40 tot 70 jaar. Vrijwel ieder weekend diverse activiteiten voor alleenstaanden door heel Nederland. Je ontmoet andere singles van je eigen leeftijd. De club bestaat geheel uit vrijwilligers.

Je bent alleengaand als je zonder partner meedoet met de activiteiten. Je hoeft dus niet per sé single te zijn om mee te doen.

Alle activiteiten worden voor en door de deelnemers georganiseerd. Je komt soms op plaatsen waar je nog nooit geweest bent en er zijn bovendien activiteiten die je misschien in je eentje niet zo snel zult doen. We zijn geen datingclub en de sfeer is ongedwongen.

Schrijf je in en doe mee. 90 dagen voor € 9,95 of 360 dagen voor € 29.
 

Wie is online

 

Einddatum:

 
Geolocation Partner: LocationIQ

Reservelijst sms 🔔

Ontvang een sms bericht als er een plaats vrijkomt bij een activiteit waar je op de reservelijst staat. Alleen de eerste drie aanmelders op de reservelijst ontvangen een sms.  

Reservelijst

  Hoe werkt de reservelijst? 
Lees meer ...

Activiteiten snel vol

De activiteiten zitten snel vol met mensen die hun plek veilig willen stellen. We zien dat enkele dagen van tevoren er vaak toch weer plekken vrijkomen. Als je op de reservelijst staat, dan krijg je een mailtje als er een plek vrijkomt. 

Aanmelden

  Klik op een activiteit voor meer details en om je op te geven.

Abonneren

  Klik onderaan de lijst van komende activiteiten op 'abonneren' om een e-mail te ontvangen bij een nieuwe activiteit.
 

 

 

Bij Activiteitenclub Klub Aktivo kun je meedoen aan activiteiten voor alleenstaanden (singles) en alleengaanden. Je hoeft niet per sé single te zijn om mee te doen. Je bent alleengaand als je zonder partner meedoet met de activiteiten. Als je wilt, kun je zelf activiteiten organiseren in Noord-Holland, Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant, Limburg, Utrecht, Gelderland, Overijssel, Flevoland, Groningen, Friesland en Drenthe.