Wie heeft er zin om een weekje (of een aantal dagen) mee te gaan naar Zuid-Limburg?

We verblijven in Nivon natuurvriendenhuis Eikhold. Meer info vind je op Eikhold Ik heb een optie, maar ze willen wel graag eind maart weten wie er meegaan.

Bij Eikhold proef je Limburg helemaal en bevind je je in en tussen heuvels, kasteelhoeven, vakwerkboerderijen, watermolens, mergelgroeven, beekdalen, sfeervolle dorpjes en adembenemende uitzichten. Het huis ligt ook vlakbij de Brunssummerheide en steden als Maastricht, Luik en Aken.

Een Nivon natuurvriendenhuis wordt gerund door vrijwilligers. Je slaapt op een kamer met een wastafel. Op de gang vind je gedeelde toiletten en douches. Je verzorgt zelf je ontbijt, lunch en avondeten.

In de praktijk zal dat betekenen dat we samen of in toerbeurt (met 2 of 3, afhankelijk met hoeveel we zijn):

  • het ontbijt verzorgen,
  • boodschappen halen,
  • ’s avonds koken of uiteten gaan,
  • de afwas doen.

Voordat je naar huis gaat, maak je zelf je kamer schoon (stofzuigen of swifferen, wastafel en spiegel schoonmaken, vensterbankje afnemen).

Leuke activiteiten die we kunnen ondernemen, zijn:

- Wandelen: voldoende mooie kortere of langere routes, zoals:

  • Dal van de Roode Beek
  • Brunssummerheide
  • Vanuit het huis kan je ook mooi wandelen
  • Zie verder: wandelen zuid-limburg

- Diverse stadswandelingen, bijvoorbeeld: Maastricht, Sittard, Meerssen, Heerlen

- Fietsen (e-bike of gewone (race)fiets): fietsen zuid-limburg

- Diverse musea

- Kajakken, kanoën, suppen, zwemmen, luieren

- Carolus Thermen, in Aken, op een regenachtige dag

- Een avondwandelingetje of spelletjes (die zijn aanwezig)

- En vast nog veel meer

Supermarkten zijn op loopafstand: AH, Plus, Aldi en ook de drogist.

Samen beslissen we wat we op een dag gaan doen. Wil je lekker je eigen gang gaan of in een kleiner groepje erop uit? Prima!

Wil je mee? Laat me weten of je lid bent van Nivon, en zo ja: wat je lidmaatschapsnummer is.

 

Prijs per nacht op een 2 persoonskamer, exclusief toeristenbelasting:

  • Leden: €29,25 
  • Niet-leden: €43,85 

Liever op een 1 persoonskamer? Prijs per nacht per persoon:

  • Leden: €36,57 per nacht per persoon
  • Niet-leden: €54,83 per nacht per persoon

En: zoals je eerder hebt kunnen lezen, is dit exclusief alle maaltijden.

Wil je lid worden van Nivon? Klik dan hier: lid worden van nivon Dit kan al vanaf €45,05. In 4 nachten heb je je lidmaatschap eruit. (Ik maak geen reclame, hoor.)

Ik maak een whatsapp groep aan om afspraken te maken. Wil je daar niet in? Laat het me weten.

Goed bereikbaar met het OV: vanaf station Heerlen rijdt er een bus, die nagenoeg voor de deur van het natuurvriendenhuis stopt. Gratis parkeren op het terrein als je met de auto komt.

Wil je niet alle dagen mee, maar een paar? Laat het me weten. 

Nogmaals: doe waar je zelf zin in hebt: alleen, in een klein groepje of met zijn allen. Het is vakantie!

 
 
Stuur me een e-mail als iemand een reactie plaatst –

Na je inschrijving bij Activiteitenclub Klub Aktivo kun je hier een reactie plaatsen.

Schrijf je in bij Activiteitenclub Klub Aktivo

Reacties

  • Mijn oude woonplaats!😊

Deze reactie is verwijderd.

Klub Aktivo

Activiteitenclub Stichting Klub Aktivo organiseert activiteiten voor alleenstaanden en alleengaanden in de leeftijd van ongeveer 40 tot 70 jaar. Vrijwel ieder weekend diverse activiteiten voor alleenstaanden door heel Nederland. Je ontmoet andere singles van je eigen leeftijd. De club bestaat geheel uit vrijwilligers.

Je bent alleengaand als je zonder partner meedoet met de activiteiten. Je hoeft dus niet per sé single te zijn om mee te doen.

Alle activiteiten worden voor en door de deelnemers georganiseerd. Je komt soms op plaatsen waar je nog nooit geweest bent en er zijn bovendien activiteiten die je misschien in je eentje niet zo snel zult doen. We zijn geen datingclub en de sfeer is ongedwongen.

Schrijf je in en doe mee. 90 dagen voor € 9,95 of 360 dagen voor € 29.
 

Wie is online

 

Einddatum:

 
Geolocation Partner: LocationIQ

Reservelijst sms 🔔

Ontvang een sms bericht als er een plaats vrijkomt bij een activiteit waar je op de reservelijst staat. Alleen de eerste drie aanmelders op de reservelijst ontvangen een sms.  

Reservelijst

  Hoe werkt de reservelijst? 
Lees meer ...

Activiteiten snel vol

De activiteiten zitten snel vol met mensen die hun plek veilig willen stellen. We zien dat enkele dagen van tevoren er vaak toch weer plekken vrijkomen. Als je op de reservelijst staat, dan krijg je een mailtje als er een plek vrijkomt. 

Aanmelden

  Klik op een activiteit voor meer details en om je op te geven.

Abonneren

  Klik onderaan de lijst van komende activiteiten op 'abonneren' om een e-mail te ontvangen bij een nieuwe activiteit.
 

 

 

Bij Activiteitenclub Klub Aktivo kun je meedoen aan activiteiten voor alleenstaanden (singles) en alleengaanden. Je hoeft niet per sé single te zijn om mee te doen. Je bent alleengaand als je zonder partner meedoet met de activiteiten. Als je wilt, kun je zelf activiteiten organiseren in Noord-Holland, Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant, Limburg, Utrecht, Gelderland, Overijssel, Flevoland, Groningen, Friesland en Drenthe.