We gaan met maximaal 6 personen per open zeilboot het water op. Misschien huur ik er nog een 2e boot bij, afhankelijk van de aanmeldingen.

Iedereen die mee wil, dient vooraf € 30,00 te betalen voor de boothuur. We verzamelen om 10.00 uur in Heeg bij de steiger van Genieten op het water.

Na het zeilen kunnen we gezamenlijk nog ergens wat eten.

Betalen op NL08INGB0000570042 t.n.v. M. Scheerman. 

Mochten er nog vragen zijn: appen mag altijd 06-50476007.

 
 
Stuur me een e-mail als iemand een reactie plaatst –

Na je inschrijving bij Activiteitenclub Klub Aktivo kun je hier een reactie plaatsen.

Schrijf je in bij Activiteitenclub Klub Aktivo

Reacties

  • Hallo Karin,

    Er bestaat kans dat het zaterdag niet droog blijft, dus neem bijvoorbeeld een jas mee die niet doorweekt raakt als er regen op valt. Van de bootverhuurder krijgen we zwemvesten mee.

    Verder zou ik wat broodjes en /of wat drinken mee nemen. We zullen zeer waarschijnlijk tussendoor ergens aanmeren waar we ook wat warms kunnen drinken en of eten.

    We stoppen ergens tussen 17 en uiterlijk 18 uur en gaan dan zeer waarschijnlijk ergens in Heeg even wat eten/drinken voordat we weer naar huis gaan.

     

    • Bedankt voor de info.

  • Kan je nog iets vertellen over de passende kleding en wat handig is om mee te nemen..

    Ik geb nog nooit gezeild.

    Is een zwemvest verplicht? 

    • Beste Karin,

      Ik neem mee een regenjack; laarzen, een regenbroek (speciaal voor watersport, zo'n tuinbroekmodel met bretels) Een regenbroek die je in de hengelsportzaak of Welkoop/ Boerenbond koopt is ook voldoende. Een fietsregenbroek is van licht materiaal en slijt snel bij het zeilen (door het op de kuipvloer of op het gangboort te zitten.

      Maar ik bepaal ter plekke (wind, regen) welke kleding ik op de boot meeneem of op de steiger aan trek. Wat niet nodig is kun je in de auto laten liggen

    • Bedankt Joost.

  •  Hoi Marcel,
    Ik heb je een app gestuurd met wat vragen.

     

    • Hallo Karin,

      Welkom aan boord. Jouw vragen heb ik inmiddels per whattsapp beantwoord.

      De boot is nu echt vol en eventuele nieuwe aanmelders staan dan reserve

      Deelmers nu zijn: Marcel, Joost, Petrah, Theo, Lida en nu ook Karin

  • Er gaat nog iemand mee, die nog geen lid is. De eerstvolgende wordt dus 1e reserve

    Ik hoor ondertussen tot de geverifieerde organisatoren. Dus jullie kunnen veilig het bedrag overmaken.

    • Beste Marcel, er kunnen alleen mensen meedoen, die ook lid zijn van Klub Aktivo. Dus de persoon waar je het over hebt, kan alleen mee, wanneer hij/zij zich aanmeldt via onze site. Met vriendelijke groet, Dirkje

       

       

    • Ter aanvulling: dat betekent, dat wanneer zich nu iemand anders aanmeldt, die persoon de 6e op de lijst is. De aanmelding via de site is leidend.

       

Deze reactie is verwijderd.

Klub Aktivo

Activiteitenclub Stichting Klub Aktivo organiseert activiteiten voor alleenstaanden en alleengaanden in de leeftijd van ongeveer 40 tot 70 jaar. Vrijwel ieder weekend diverse activiteiten voor alleenstaanden door heel Nederland. Je ontmoet andere singles van je eigen leeftijd. De club bestaat geheel uit vrijwilligers.

Je bent alleengaand als je zonder partner meedoet met de activiteiten. Je hoeft dus niet per sé single te zijn om mee te doen.

Alle activiteiten worden voor en door de deelnemers georganiseerd. Je komt soms op plaatsen waar je nog nooit geweest bent en er zijn bovendien activiteiten die je misschien in je eentje niet zo snel zult doen. We zijn geen datingclub en de sfeer is ongedwongen.

Schrijf je in en doe mee. 90 dagen voor € 9,95 of 360 dagen voor € 29.
 

Wie is online

 

Einddatum:

 
Geolocation Partner: LocationIQ

Reservelijst sms 🔔

Ontvang een sms bericht als er een plaats vrijkomt bij een activiteit waar je op de reservelijst staat. Alleen de eerste drie aanmelders op de reservelijst ontvangen een sms.  

Reservelijst

  Hoe werkt de reservelijst? 
Lees meer ...

Activiteiten snel vol

De activiteiten zitten snel vol met mensen die hun plek veilig willen stellen. We zien dat enkele dagen van tevoren er vaak toch weer plekken vrijkomen. Als je op de reservelijst staat, dan krijg je een mailtje als er een plek vrijkomt. 

Aanmelden

  Klik op een activiteit voor meer details en om je op te geven.

Abonneren

  Klik onderaan de lijst van komende activiteiten op 'abonneren' om een e-mail te ontvangen bij een nieuwe activiteit.
 

Bij Activiteitenclub Klub Aktivo kun je meedoen aan activiteiten voor alleenstaanden (singles) en alleengaanden. Je hoeft niet per sé single te zijn om mee te doen. Je bent alleengaand als je zonder partner meedoet met de activiteiten. Als je wilt, kun je zelf activiteiten organiseren in Noord-Holland, Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant, Limburg, Utrecht, Gelderland, Overijssel, Flevoland, Groningen, Friesland en Drenthe.